O mnie

Posiadam wykształcenie wyższe i dyplom Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego JPII. Kurs psychoterapii ukończyłam w Centrum CBT w Warszawie. Posiadam certyfikat terapeuty poznawczo – behawioralnego (nr 497). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Systematycznie podnoszę kwalifikacje zawodowe, a pracę poddaję regularnej superwizji.

W mojej pracy łączę techniki „klasycznej” terapii poznawczo-behawioralnej z innymi, rozwijającymi podejściami psychoterapeutycznymi wywodzącymi się pierwotnie z terapii poznawczo-behawioralnej np. z terapią opartą na akceptacji i zaangażowaniu (ACT), terapią poznawczą opartą na uważności (MBCT)  czy terapią schematów (ST).

Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą od 16 r.ż., głównie w obszarze:

  • terapii zaburzeń lękowych
  • terapii fobii prostych, fobii społecznej
  • terapii lęku uogólnionego (GAD)
  • depresji
  • terapii zaburzeń osobowości
  • kryzysów emocjonalnych, życiowych
  • zaburzeń odżywiania i innych trudności.

Aktualnie prowadzę psychoterapię oraz konsultacje on-line.  Pracuję również  w prywatnym gabinecie oraz w ZOZ nr 2 w Rzeszowie.

Jestem również absolwentką kierunku seksuologia kliniczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Moja edukacja i doświadczenie zawodowe pozwalają mi na świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie diagnozy, terapii oraz wsparcia w obszarach zdrowia seksualnego i emocjonalnego. W mojej praktyce kładę nacisk na naukowe podejście do seksuologii i psychoterapii, oferując metody oparte na dowodach i najlepszych praktykach klinicznych. Zapewniam profesjonalne wsparcie, dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjentów, z zachowaniem pełnej dyskrecji i szacunku dla prywatności.

Zakres usług:

Konsultacja psychologiczna/seksuologiczna/on-line-  170 zł (50 min)
Sesja psychoterapii w gabinecie i on-line  – 170 zł (50 min)

W gabinecie nie posiadam terminala do płatności kartą. 

Przed pierwszym spotkaniem/konsultacją obowiązuje przedpłata za sesję na konto bankowe.

Nr konta bankowego 21 1050 1562 1000 0091 3640 0976